Exist Oyun
3 Ocak 2016
Çağla (362 yazı)
0 yorum
BerbatKötüEh İşteÇok İyiMükemmel Oy Ver
Loading...
Paylaşın

Exist Oyun

Walker ailesinin efsanelerle dolu lanetli evinden kaçmayı başaran yazar David Wash, kapatılan Freak Showlarla ilgili yayınlayacağı bir makaleyi kaleme almak için Freaklerin uzun yıllar şovlar düzenlediği ve yaşadığı fakat günümüzde yasaklı bölge olan o kasabaya gizli bir ziyaret düzenler. Bir zamanlar Freaklerin yaşadığına inandığı bir eve giren David’den bir daha kimse haber alamaz. Hikayenin geri kalan kısmını O’nun nereye gittiğini tek bilen kişi olan Alice’in ağzından dinliyoruz;

“Kasabaya vardığımda uzun arayışlarım sonucu David’e…”

Siz de David’in adımlarını takip edip, EXIST Freak Show‘un sır perdesini aralamak ister misiniz?
Hikayenin geri kalanını öğrenmek ve evden kaçmak için yalnızca 1 saatin var, unutma!

◊ EXIST’te geçireceğiniz 1 saat süre içerisinde tuvaletyemek vb. temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilme şansınız yoktur, hazırlıklı gelmeniz süper olur.

◊ Oyunda Hulk gibi sağı solu talan etmenizi gerektirecek, zorlama – koparma – çekiştirme yoluyla elde edilecek hiçbir şey yoktur. Daha çok bir Sherlock Holmes gibi sakin ve kurnaz olmanız evden çıkabilmeniz için yeterlidir.

◊ EXIST’te sizleri kapalı devre kamera sistemiyle izliyor, mikrofon ve hoparlörler vasıtasıyla iletişim kurabiliyor olacağız. Bu sayede olası bir acil durumda sizi dışarı alabiliriz fakat tekrar içeri alamayız.

◊ Oyunda bulunan her türlü öğeye verilecek olası hasarlardan ilgili kişiler sorumludur. Bunu dikkate almanızı temenni ederiz.

◊ EXIST’te süreniz “tam olarak” rezervasyon saatinde başlar. Oyun sürenizin tamamını kullanabilmeniz için 5 dakika öncesinde, ekip halinde hazır bulunmanızı rica ediyoruz.

◊ Oyun esnasında fotoğraf ve video çekimi yapmak yasaktır fakat telefonunuzun fenerini falan kullanabilirsiniz. Yine de keyifli bir deneyim için tavsiye etmiyoruz.

◊ Üzülerek söylemeliyiz ki, oyunumuz 16 yaşından küçükler için uygun değildir. Kendilerini yalnızca aile üyelerinin eşliğiyle alabiliriz.

◊ Exist evine erken gelmeniz halinde korkunç olmayan bahçemizde oturabilir, kahve içebilirsiniz. (Sigara da içilebiliyor, yasak değil!)

◊ Exist hakkında eşinize dostunuza “Abi çok iyi yeaa” demenizin mahsuru yoktur fakat halka açık alanlarda spoiler diyebileceğimiz bilgileri (içeride şu var, şurada şöyle oluyor) paylaşmanız yasaktır ve doğacak her türlü zararda Exist’in hukuki yollara başvurma hakkı saklıdır.

◊ Rezervasyonunuzu iptal etmek isterseniz mail ya da telefon yoluyla bize ulaşmanızı rica ederiz, zira sizin yerinize gelmek isteyen oyuncular olabilir.

Adres: Bağdat Caddesi No:400 Suadiye 34740 Kadıköy/İstanbul
Tel: (0532) 061 42 83
Web: www.existoyun.com

 


Yorumlar

Henüz yorum yok! İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yorum Yazın

Only registered users can comment.