Kilitist
4 Ocak 2016
Çağla (362 yazı)
0 yorum
BerbatKötüEh İşteÇok İyiMükemmel Oy Ver
Loading...
Paylaşın

Kilitist

Kilitist; Türkiye’ nin ilk gerçek hikayeli kaçış oyunlarıdır. 60 dakika boyunca bir oyunun içinde kapalı kalacaksınız ve dışarı çıkmak için bir yol bulmalısınız. Oyunun içinde yer alan objeler, bulmacalar ve ipuçları oyundan çıkmanız için size yardımcı olacaktır. Aklınızı kullanmalı ve bulduğunuz şifreleri çözmelisiniz. Takım olarak birlikte düşünmeli, birlikte çalışmalı ve en önemlisi birlikte eğlenmelisiniz. Haydi beklemeyin! Çünkü zaman aleyhinize işliyor!

  1. Oyunu tamamlamak için süreniz 60 dakikadır. Oyundan 5 dakika önce oyun alanında bulunmanızı tavsiye ederiz. Oyunun başlama saatinde oyun yerinde bulunmamanız durumunda randevunuz iptal edilmiş olur. Geç kalmanız durumunda, oyuna girmek isterseniz,  geç kaldığınız sürenin toplam oyun süresinden düşüleceğini kabul etmiş sayılırsınız.
  2. Oyuna girmeden önce tüm kişisel eşyalarınızı(çanta,mont,cep telefonu,vs.) giriş alanında bulunan kilitli dolaplarımıza bırakmalısınız. Oyun sırasında herhangi bir elektronik cihaz kullanılamaz.
  3. Oyunlarımızda fiziki güç gerektirecek bir durum bulunmamaktadır.
  4. Oyunumuz, oyun yöneticileri tarafından kamera ile izlenmektedir. Herhangi bir sebeple oyunu sonlandırmak isterseniz, oyun yöneticilerimiz dışarı çıkmanız için size yardımcı olacaklardır. Oyunu sonlandıran kişi tekrar oyuna dönemez.
  5. Oyun içersinde bulunan objeler, mobilyalar, kutular, mekanizmalar, vs. oyunun devamlılığı için gereklidir. Zarar verilmesi durumunda ilgili kişiden zarar tazmin edilir.
  6. Oyun sırasında fotoğraf çekimi ve/veya video kaydı yapılamaz.
  7. Oyun esnasında yemek, tuvalet gibi temel ihtiyaçlarınız karşılanamaz.
  8. Oyuna 15 yaş ve üzeri kabul edilir.15 yaşının altındaki oyuncular, oyuna ancak velileri ile birlikte kabul edilebilir.
  9. Oyun ücreti, oyun sonrası nakit olarak kabul edilir.
  10. Rezervasyon iptalleri için, bize telefon veya mail aracılığı ile bilgi vermenizi önemle rica ederiz.

Adres: RASİMPAŞA MAH. HALİTAĞA CAD. ÖZLEM İŞ HANI NO.32 D.14 KAT 1 KADIKÖY – İSTANBUL
Tel: 0216 330 3065
Web: www.kilitist.com

 


Bu Kategorideki Diğer Mekanlar

Yorumlar

Henüz yorum yok! İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yorum Yazın

Only registered users can comment.